inutea Očista mysli - sklenice 440ml

Tip až 40 porcí
1 hodnocení
139 Kč / ks 25,27 Kč / 10 g
Skladem (>5 ks)

Zavři oči, zhluboka dýchej a vnímej jen přítomnost. S každým douškem se cítíš volnější a volnější. Dokonalé souznění bylin pro pocit svobody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

inutea Očista mysli - bylinná směs

Zavři oči, zhluboka dýchej a vnímej jen přítomnost. S každým douškem se cítíš volnější a volnější. Dokonalé souznění bylin pro pocit svobody.

Ocista mysli-0001- pulene - web 1364x1024

Složení: meduňka nať, máta peprná nať, chmel šištice řezané, levandule květ, pomerančová kůra

Ocista_mysli_atlas

Návod k přípravě: do šálku (250 ml) nasypte lžičku směsi a zalijte vroucí vodou, nechte 5-10 minut vyluhovat.

Skladujte v suchu do 25 °C

Množství min.: 55 g

 

Očista mysli

S příchodem jara a nového začátku je důležité nejen očistit tělo, ale také pečovat o svou duševní pohodu. Čaj Očista mysli není pouze nápojem, ale spolu s ním přinášíme i zásady správné duševní hygieny, abyste mohli dosáhnout úplného osvěžení těla i mysli.

1. Meditace a mindfulness

Začněte své ráno krátkou meditací. Sedněte si pohodlně, zavřete oči a zaměřte se na svůj dech. Čaj Očista mysli se stane součástí tohoto rituálu, který vám pomůže najít klid a soustředit se na přítomný okamžik.

2. Pohyb a fyzická aktivita

Prospějte svému tělu i mysli pravidelným cvičením. Čaj může být skvělým společníkem při strečinku nebo józe. Pohybem podporujete uvolnění endorfinů, což má pozitivní vliv na vaši náladu.

3. Digitální detox

Omezte čas strávený před obrazovkou a vytvořte si čas pro offline aktivity. Očista mysli může být skvělým společníkem během odpoledních chvil s knížkou.

4. Sociální propojení

Udržujte silné vztahy s přáteli a rodinou. Pozvěte je na šálek čaje a sdílejte spolu příjemné chvíle. Sociální propojení je klíčem k duševnímu blahu.

5. Zdravý spánek

Kvalitní spánek hraje klíčovou roli v duševní hygieně. Před spaním si dopřejte šálek čaje Očista mysli, který obsahuje byliny s uklidňujícím účinkem. To vám pomůže uvolnit se a připravit svou mysl na odpočinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Hmotnost: 0.3 kg